www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1095857
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok villamosmérnök tanulmányokkal - Karbantartási folyamatok fejlesztése

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A motorgyártás területén TPM-Management működik.

A TPM a „Total Productive Maintenance” kifejezés rövidítése, azaz a teljes, a gyártásban integrált karbantartást jelenti.

Feladataink közé tartozik a motorgyártáson belül a TPM rendszer folyamatos fejlesztése innovatív technológiák alkalmazásával, az üzemi adatgyűjtő rendszer (BDE) üzemeltetése és az energia adatgyűjtő rendszer (EDE) kiépítésében való részvétel. A területre érkező gyakornok feladata a szakterület fenti feladatainak támogatása.

Feladatok

  • Aktív részvétel a digitális TPM kidolgozásában és bevezetésében
  • BDE/EDE rendszerek megismerése, üzemeltetésben való részvétel
  • Aktív kapcsolattartás a termelő területek képviselőivel
  • A termelő egységek támogatása a BDE és digitális TPM rendszerek használatával kapcsolatban
Elvárások

  • Folyamatban lévő mérnöki tanulmányok villamosmérnök vagy informatika szakon
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Nyitottság legalább heti 3 napos munkavégzésre
  • Legalább 6 hónapos gyakorlati idő vállalása
  • Középfokú németnyelv-tudás
  • Csapatmunkára való készség
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Analitikus gondolkodás
  • Terhelhetőség
  • Magyar nyelvű önéletrajz csatolása a pályázói fiók mellékleteként!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC10251

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270