www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 955596
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok – Minőségbiztosítás, V6 TDI motorok

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Vállalatunk minőségbiztosítási rendszerét vevőink igényei, a vállalat célkitűzései, valamint a gépjárművek gyártására vonatkozó törvényi előírások határozzák meg. A terület egyik fő célkitűzése, hogy az Audi AG elvárásainak megfelelő minőségben biztosítsa a termékek és alkatrészek gyártását, valamint ezek gyártási folyamatát. A beszállítókat a fejlesztéssel és beszerzéssel karöltve választja ki, és folyamatosan ellenőrzi a partnerek által nyújtott szolgáltatások és termékek színvonalát.

A motorok technikai tulajdonságainak vizsgálata a szériagyártás folyamán történik. A minőségbiztosítás aktívan szerepet vállal a termék teljes életciklusában, a fejlesztéstől egészen a vevőig.

Feladatok

  • Hibaanalízis, reklamációk lebonyolítása
  • Minőségi mutatószámok statisztikai kiértékelése
  • Kapcsolattartás az Audi Hungaria különböző részlegeivel
Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok műszaki szakon, aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középfokú német- és / vagy angolnyelv-tudás
  • MS Office ismeretek
  • Csapatszellem és magabiztos fellépés
  • Precizitás, megbízhatóság és önálló munkavégzés
  • Komplex gondolkodásmód
  • Határozottság, stabilitás
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Analízis-, szerviz- és beszállítói tapasztalat előnyt jelent
  • Belsőégésű motorok ismerete előnyt jelent

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC6968

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938