www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 777606
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok – Minőségbiztosítás R4 TDI motorok

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Területünk foglalkozik R4 TDI motorok minőségbiztosításával. Szervezet fő tevékenysége: Súlyponti hibaanalízisek, motorok fékpadi tesztelése, beszállítói kapcsolattartás, hibakövetés.

Feladatok

  • Szakterület munkájának támogatása
  • Beszállítói hibák analízise
  • Reklamációk kezdeményezése, dokumentálása
  • Kiszállítások előkészítése
Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnök tanulmányok, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 1 év szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 4 munkanap vállalása
  • Középfokú németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Angolnyelv-tudás előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: PPT, Excel, Access, Word )
  • Jó szervezőkészség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC4228

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8938