www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 980394
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok – Minőségbiztosítás projektmenedzsment adminisztrációs támogatása

AUDI Hungaria Motor Kft.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A minőségbiztosítás aktívan szerepet vállal a termék teljes életciklusában, a fejlesztéstől egészen a vevőig. A nemzetközi minőségbiztosítási típusfelelős támogatja más konszerntelephelyek munkáját, segít az adott motortípus minőségi követelményeinek adaptálásában.

Feladatok

  • Tudásátadás támogatása a konszerntelephelyek számára
  • Minőségügyi témák követése és koordinálása a partnergyárakkal
  • Jegyzőkönyvek és prezentációk készítése
  • Szakterületek közötti megbeszélések koordinálása
  • A munkacsoportok által meghatározott témák követése és egyeztetése
  • Üzleti utak tervezése és szervezése

Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSc /MA) tanulmányok műszaki vagy gazdasági szakon, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Legalább 1 év szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 4 nap munkavégzés
  • Legalább középfokú, magabiztos németnyelv-tudás szóban és írásban
  • Angolnyelv-tudás előny
  • A MS Office programcsomag magabiztos használata
  • Autóipar iránti érdeklődés
  • Jó kommunikációs készségek
  • Rugalmasság
  • Önálló, felelősségteljes és strukturált munkavégzés
  • Gyors felfogóképesség
  • Kérjük, pályázatához mellékelje magyar és német nyelvű önéletrajzát.

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC7385

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 96 66 8938