www.cvonline.hu

Gyakornok – lakossági behajtás területen

  • A hirdetés 529 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Lakossági behajtás Osztályra keresünk gyakornokot, fél éves határozott időtartamra.

Feladatok:

  • iratanyagok válogatása, sorba rendezése, fénymásolása és ellenőrzése
  • dokumentáció faktorálásra való előkészítse meghatározott szabályok szerint
  • dokumentációk banki akciótervekhez való előkészítése meghatározott szabályok szerint
  • adatrögzítés
  • behajtási rendszerben való adatok ellenőrzése
  • egyéb adminisztráció pl: scannelés

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • pontosság,
  • precizitás,
  • terhelhetőség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Microsoft Excel táblázatkezelő erős felhasználói szintű ismerete,
  • korábbi banki iratkezelési tapasztalat előnyt jelent

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő