www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 777618
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok – Lakkozó üzem logisztikai támogatása

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Területünk az Audi Hungaria Kft-n belül a lakkozó üzemhez tartozó karbantartást támogató folyamatokért felelős, úgy mint logisztika, raktározás, TPM támogatás, változásmenedzsment. A gyakornok feladata a lakkozó karbantartás támogatása logisztikai területről.

Feladatok

  • Felmerülő logisztikai problémák összegyűjtése, összegzése és követése
  • A karbantartás terület logisztikai problémáinak elemzése
  • Archiválás, dokumentumok nyomonkövetése
  • Árajánlatokkal, rendelésekkel kapcsolatos szervezési feladatok elvégzése
  • Karbantartással kapcsolatos technikai rendszer felépítések készítése megadott dokumentumok alapján
  • Kisebb fordítások elvégzése
Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági tanulmányok (logisztikai szakirány előnyt jelent), nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 3 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 3-4 munkanap vállalása
  • Kommunikációs németnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: PPT, Excel, Word )
  • Precizitás, pontosság, talpraesettség, nyitottság, önállóság, jó kapcsolatteremtő képesség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC4238

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Olasz Petra válaszolja meg Önnek: +36 30 767 0671