www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 996849
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok – Lakkozó karbantartás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A gyakornok pályázó lehetőséget kap a világ egyik legmodernebb lakkozó üzeme berendezés arzenáljának megismerésére. Mérnök hallgatóként megismerkedhet a tanulmányaiban elméletben tanult berendezések széles skálájával. A lakkozási technológia komplexitása betekintést enged a szállítórendszerek, adagolórendszerek, légtechnikai berendezések, szárítórendszerek, fényező rendszerek, robotok, különféle szivattyúk, és hajtóművek, megannyi gépészeti berendezés gyakorlati felhasználásába. A multinacionális környezet által nyújtott tapasztalati lehetőségek segíthetik a mérnök hallgatót a jövőbeni elhelyezkedésben. A területre érkező gyakornok feladata a mérnök munkatársak szakmai támogatása.

Feladatok

  • Területen lévő berendezések megismerése
  • Karbantartáson felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel
  • Szakterület általános támogatása
  • Együttműködés a többi szakterülettel
Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnök/mechatronikai mérnök tanulmányok, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább négy lezárt szemeszter
  • Heti 3-4 nap munkavégzés
  • Legalább 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább középfokú német nyelvtudás írásban és szóban
  • Magas szintű informatikai ismeret előnyt jelent
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Terhelhetőség, pontosság, precizitás

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC7856

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Sipos Edina válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9135