www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1088957
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok – Karbantartás - Motorgyártás R4 TDI

AUDI Hungaria Motor Kft.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Hungaria alapját a motorgyártás jelenti, amely Győrben 1993 óta működik, és folyamatosan fejlődik. Jelenleg a motorgyártásban naponta több mint nyolcezer motor készül, amelyet a konszern szinte valamennyi gépjárműosztályába beépítenek. Éves szinten 2 millió motor gördül le a győri gyártósorokról, ez a termelési kapacitás a világ legnagyobb motorgyárává teszi az Audi Hungariát.

Az előállított motorok között találunk 4, 6, 8, 10 és 12 hengereseket, Otto- és dízelmotorokat egyaránt, összesen 235 különböző variánsban kerülnek legyártásra.

A termelés mechanikus gyártásra és motorszereldére osztható. Jelenleg több mint 3 500 gép és berendezés szolgálja az 5 fő komponens (forgattyúsház, hengerfej, főtengely, vezérműtengely , hajtókar) mechanikus gyártását és a motorok összeszerelését. A végszerelés 8 motorszereldében és 28 különböző mechanikus gyártósoron történik a legkorszerűbb termelési eljárásokkal.

Jelenleg bütyök tengely gyártási területre keresünk gyakornok munkaerőt.

Mechanikus alkatrészeket gyártunk szelep vezérléshez. Megmunkálások (köszörülés, marás, esztergálás, lézerstruktúrálás..) széles palettája fedi le az alkatrészek gyártását.

Szériatermelés támogatása mellett, nagy figyelmet fordítunk a folyamataink optimalizálásra, termelékenység növelésére.

Komplex mérnöki feladatok mellett lehetőség adódik más területek szakmai munkájának megismerésére is.

Feladatok

  • Gyártósori folyamatok optimalizálása
  • Műveleti utasítások felülvizsgálata
  • Analízis mérnök támogatása
  • Kísérletek lebonyolítása

Elvárások

  • Folyamatban lévő tanulmányok gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök szakon
  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Legalább heti 3 munkanap vállalása
  • Minimum 1 év gyakorlati idő vállalása
  • Alapfokú németnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szakma iránti elhivatottság
  • Csapatban való együttműködés
  • Pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Magyar nyelvű önéletrajz csatolását kérjük a pályázói fiók mellékleteként!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC10126

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Perjés Petra
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 96 66 9270