www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1010999
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok – Járműtechnikai képzések

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Akademie Hungaria munkája közös értékeken és elképzeléseken alapul. Minden területen emberekkel dolgozunk, akár az ember és technika viszonyáról, akár az emberi beállítottságokról és magatartásokról, akár egyéni képességekről vagy készségekről legyen szó. Fő feladatunk az emberek és a nekik munkát adó szervezetek továbbfejlesztése. Szolgáltatásaink alapját tehát az emberről alkotott közös elképzelés jelenti. Minden tevékenységünkkel a résztvevők továbbképzését, fejlődését, gazdagítását kívánjuk szolgálni, szeretnénk őket magabiztosabbá, cselekvőképessé tenni, konkrét problémáik megoldásában segítségükre lenni.

Feladatok

  • Trénerekkel történő együttműködés, gyakorlati oktatók munkájának támogatása
  • Tréning dokumentációk előkészítése, képzési anyagok kezelése
  • Oktatásokkal, képzésekkel kapcsolatos feladatok támogatása
Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok gazdasági, HR, gépészmérnök, mérnöktanár, tanár, logisztika, kommunikáció szakirányok valamelyikén
  • Műszaki érdeklődés, illetve járműipari terüeten megszerzett szakmai előképzettség előny
  • Aktív, nappali tagozatos, hallgatói jogviszony
  • Legalább 6 hónap gyakorlati idő vállalása
  • Heti minimum 4 nap munkavégzés
  • Középfokú németnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Pedagógiai előismeretek vagy folyamatban lévő tanulmányok előny
  • B kategóriás jogosítvány előny
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz csatolása a pályázat mellékleteként!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC8234

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9270