www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 937232
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok – Járműlogisztika - Programtervezés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Hungaria izgalmas és sokoldalú feladatokat kínál jövendőbeli gyakornokai számára.

A Járműlogisztika területén a Programtervezés feladata az éves, heti és napi gyártási programok megtervezése, követése.

Feladatok

- A Programtervezés támogatása és együttműködés a mindennapi feladatokban

- Jelentések, kimutatások készítése és protokollok összeállítása

- Gyártásirányítási rendszerek megismerése, kezelése

- Dokumentációk készítése

- Logisztikai minőségbiztosítási folyamatok felügyelete

Elvárások

- Felsőfokú mérnöki vagy gazdasági főiskolai/egyetemi tanulmányok, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

- Legalább 4 lezárt szemeszter

- Heti minimum 3-4 nap munkavégzés

- Minimum 3 hónap szakmai gyakorlat eltöltése

- Legalább középfokú németnyelv-tudás

- MS Office felhasználói ismeretek (kiváltképpen Excel)

- Rugalmasság, nyitottság az újdonságok felé, terhelhetőség.

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC6575

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Sipos Edina válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9135