www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1094657

Karrier az Audinál

Gyakornok – Járműhajtás fejlesztés - Előszériás motorok összeszerelési rajzainak készítése

AUDI Hungaria Motor Kft.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A motorfejlesztés területén belül a V8 Otto Serienbetreuung-al foglalkozó csoportban gyakornokot keresünk!

A Győri Hajtásfejlesztő Központ feladatai a szériagyártás támogatása az összes Audi Hungaria Motor Kft -nél épülő motortípusra, a motorok új igények

szerinti átalakítása, reklamációk kezelése, továbbá egységesítés optimalizálás műszaki és költség oldalról is. Jelentős kísérleti próbapadi

kapacitással rendelkezünk. Szervezetileg szorosan együttműködünk a neckarsulmi / ingolstadti motorfejlesztéssel a Konstrukció és a Motorkísérletek területén.

Feladatok

  • Előszériás komplettmotor tömítéseinek konstrukciós ellenőrzése
  • Kiinduló adatok és rajzok összegyűjtése és elemzése a rendelkezésre bocsátott programok és eljárások alapján
  • Az eredmények táblázatos összefoglalása, különböző szempontok szerinti kiértékelése és bemutatása
  • Előszériás motorok összeszerelési rajzainak készítése, módosítása

Elvárások

  • Folyamatban lévő aktív nappali tagozatos műszaki tanulmányok (MSC)
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 5 hónap gyakornoki idő vállalása
  • Heti minimum 3 napos munkavégzés
  • Alapfokú németnyelv-tudás
  • Pro-Engineer program ismerete
  • Flexibilis munkaidő, szükség esetén rendelkezésre állás, az adatok megfelelő ütemű beszerzése érdekében
  • Jó együttműködő készség más részlegnél dolgozókkal is
  • Analitikus és komplex gondolkodásmód
  • A jelentkezéshez kérnénk egy 2-3 oldalas kivonat csatolását az eddig legfontosabb konstrukciós feladatokról (kép+rövid leírás)

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC10204

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Inotay Mónika
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 30 767 1737