www.cvonline.hu

Gyakornok – Járműgyártás, Jármű-összeszerelés

Hirdetés azonosító: 1099454
lejárt

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Már gyermekként is szétszedted és összeraktad a kisautóidat, legoból is mindig autókat építettél? Megismernéd most ugyanezt nagyban is? Eljött a Te időd!

A járműgyártás jelenti az Audi Hungaria egyik alappillérét. 1998-tól készülnek Győrben Audi-modellek: először az ingolstadti telephellyel megvalósított kooperációs gyártási rendszer keretében, majd 2013 nyarától már önálló gyáregységben kerülnek megépítésre az autóink. Ennek nyomán a teljes gyártási folyamatot lefedi az Audi Hungaria: a karosszériaelemek préselésétől, lakkozásától kezdve egészen a járművek készre szereléséig.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a teljes gyártási folyamattal (A3 Limousine, A3 Cabriolet, TT Coupé, TT Roadster autók építésével), ezzel átfogó ismereteket szerezve a termék keletkezéséről. Betekintést nyer a szereldei élet világába, ezzel megismervén a különböző munkafolyamatokat.

Folyamatosan kapcsolatot tart partnerterületekkel, így széleskörű kapcsolati hálót alakíthat ki a termelésen kívül a karbantartással és a támogató területekkel is.

Következő feladatok várnak Önre

Ön az ideális jelölt, ha

  • Projektmunkákban való részvétel és egyéni feladatok elvégzése
  • Adatok feldolgozása és statisztikai kiértékelések készítése
  • Táblázatok, prezentációk készítése, kezelése
  • Járműgyártási tapasztalatok elsajátítása
  • Gyártási folyamatok támogatása
  • Teammérnökök munkájának megismerése, segítése
Amit kínálunk

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Sipos Edina válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9135