www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 854772
lejárt

Karrier az Audinál

Gyakornok – Járműfejlesztés, Akusztikai Szimuláció – Motor/Váltó

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az aggregátakusztika szakterületének feladata a motor és váltó együttesének, mint zajforrásnak a vizsgálata és szerkezetének optimalizálása akusztikai szempontból. A szakterület feladatai közé tartozik, hogy javaslatot tegyen a motorok és váltóházak konstrukciójára az elvégzett szimulációk eredményei alapján.

Feladatok

  • A motorakusztikával kapcsolatos szimulációs mérnöki munka támogatása
  • Részvétel módszerfejlesztési feladatokban a motorakusztikai szimuláció területén belül
  • Különböző FEM környezetben felépített modellek futtatása és eredményeinek összehasonlítása
Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnök vagy járműmérnöki MSC tanulmányok, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Minimum 6 hónap gyakornoki idő vállalása
  • Kommunikációs németnyelv-tudás vagy kommunikációs angolnyelv-tudás
  • Alapszintű FEM ismeretek
  • Abaqus és/vagy NASTRAN szoftverek ismerete előnyt jelent
  • A belső égésű motorok működésének ismerete előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, precizitás, analitikus szemléletmód
  • Prezentációs képesség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPC5074

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Bagoly Ágnes válaszolja meg Önnek: +36 30 767 1520