www.cvonline.hu

Gyakornok – Elektronikus csatornák terület

  • A hirdetés 540 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

 Az UniCredit Bank Hungary Zrt. Elektronikus csatornák területre (Honlap/intranet, Internet Banking, Mobil Banking, Telepített ügyfélprogramok, SMS szolgáltatás, Telefonbank) napi 8 órás munkavégzés mellett gyakornokokat keres 2 hónapos időtartamra.

Főbb feladatok:

  • Tartalommenedzsment rendszerébe történő tartalmak feltöltése (angol nyelvű rendszer)
  • Adatrögzítés és adatellenőrzés
  • Egyéb kapcsolódó adminisztrációs teendők

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Műszaki/informatikai tanulmányok előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatban való együttműködési készség
  • Precizitás, megbízhatóság, pontosság, nagyfokú teherbírás

Jelentkezési határidő: 2015.02.28

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, regisztrálja jelentkezését honlapunkon.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Gyakornok
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok