www.cvonline.hu

Gyakornok – Elektronikus csatornák terület

  • Az álláshirdetés 7 napja lett aktiválva

 Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja. Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. Elektronikus csatornák területre (Honlap/intranet, Internet Banking, Mobil Banking, Telepített ügyfélprogramok, SMS szolgáltatás, Telefonbank) napi 4 órás munkavégzés mellett

gyakornokokat keres.

Főbb feladatok

  • Tartalommenedzsment rendszerébe történő tartalmak feltöltése (angol nyelvű rendszer)
  • Adatrögzítés és adatellenőrzés
  • Egyéb kapcsolódó adminisztrációs teendők

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Műszaki/informatikai tanulmányok előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatban való együttműködési készség
  • Precizitás, megbízhatóság, pontosság, nagyfokú teherbírás

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű