www.cvonline.hu

Gyakorlott irodavezető

  • A hirdetés 634 napja lejárt

Budaörsi (Kamaraerdő) telephelyű, Magyar Formatervezési Díjat nyert, innovatív wellness prémiumterméket (lebegőkabin) exportra gyártó, növekvő magyar vállalkozás keres (kül)kereskedelmi gyakorlattal- és saját gépjárművel  rendelkező, talpraesett:

Irodavezetőt

Főbb feladatok:

  • Klasszikus titkárnői feladatok ellátása, vendégek fogadása, utazások szervezése
  • Üzleti levelezés- , hivatalos ügyek-, telefonok- és e-mailek kezelése (angolul is)
  • Számlázás (export proforma-, előleg-, végszámla), útnyilvántartás
  • Kapcsolattartás könyvelővel, bér és munkaügyek előkészítése, számlák iktatása
  • Házipénztár vezetése, kollégák elszámoltatása
  • Kapcsolattartás a belföldi és külföldi beszállítókkal, logisztikával

Az állás betöltéséhez szükséges:

  • (Kül)kereskedelmi gyakorlat, jó feladatmegoldó készség
  • Angol nyelv használata szóban és írásban (társalgási szint)
  • Office programok, Word és Excel megbízható ismerete
  • Jó helyesírás, precizitás
  • Saját gépjármű

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Grafikai és tervező programok ismerete
  • Közeli lakóhely

Amit ajánlunk:

  • Korrekt fizetés, határozatlan idejű  munkaszerződés
  • Gépjármű költségtérítés
  • Sokrétű és válozatos munka, sikerélmények, fiatalos csapat
  • Hiteles és nemzetközileg elismert termék

Munkavégzés helye: Budaörs (Kamaraerdő), H-P

Felettesek: ügyvezető igazgató, kereskedelmi vezető

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

A potenciális jelölteknek legkésőbb 2015.04.27-ig visszajelzünk.

Munkába állás napja: 2015.05.04.

Video a termékről: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

www.floatspa.com

www.floatspa.hu

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő