www.cvonline.hu

Gyakorlott chef, chef-helyettes és fiatal chef

  • A hirdetés 255 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei patinás wellness szálloda keres új munkavállalókat

gyakorlott chef, chef-helyettes és fiatal chef

pozíciókba

Amit nyújtunk:

  • br. 600.000 – 450.000 Ft fizetés,
  • felszolgálói díj ,
  • étkezési hozzájárulás,
  • kiszámítható munkarend,
  • korrekt munkakörülmény,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Amit elvárunk:

  • megbízható személyiség,
  • pozíciónak megfelelő munkatapasztalat.

Amennyiben megfelelőnek találja magát valamely pozícióra, kérem, kattintson a jelentkezési gombra és küldje el önéletrajzát.
TOVÁBBÁ, alkalmi szakácsokat is keresünk, kérjük, érdeklődés esetén küldjék el a fényképes önéletrajzukat.