www.cvonline.hu

Gyakorlati program fejlesztőknek

  • A hirdetés 295 napja lejárt

A SAS az analitikai megoldások világszinten piacvezető szállítója, ebből eredően az új generációs üzleti intelligencia szoftverek és intézményi intelligenciát előállító szolgáltatások piacának kiemelkedő szereplője. Piacvezető üzleti analitika és üzleti intelligencia alkalmazások teljes körű integrálásával nagy adatmennyiségekből állít elő tudást, az üzleti döntéshozatal megkönnyítésére, több mint 75.000 ügyfélnél világszerte. A Fortune 500 listáján szereplő vállalatok 96%-a hívja segítségül a SAS megoldásait üzleti döntéseiben. Vitathatatlan sikerünk a hosszú távú ügyfélkapcsolat, illetve a munkatársaink iránt tanúsított elkötelezettség eredményeképpen jött létre.

A SAS Institute Kft. innovatív üzleti analitikai rendszer bevezetési projektjeibe

Intenzív képzési és gyakorlati programot indít fejlesztők és rendszerszervezők részére.

A fél éves program során a résztvevők részleteiben megismerik a SAS rendszerét, hivatalos minősítést szereznek, részt vesznek bevezetési és fejlesztési projektekben, beilleszkednek a SAS és ügyfelei közösségébe. A fél éves programot követően, a résztvevők előmenetelétől függően, lehetőség nyílik a SAS-nál, a SAS legnagyobb ügyfeleinél illetve partnereinél való elhelyezkedésre.

Feladatok:
  • Formális SAS képzéseken való részvétel és önképzés eredményeképpen, három hónapot követően hivatalos SAS fejlesztői minősítés megszerzése;
  • Banki és EU érintettségű projektekben a SAS senior kollégái irányítása alatti aktív részvétel, valamint a megrendelő képviselőivel történő aktív együttműködés;
  • A kialakítandó rendszer folyamatainak megtervezésében, kifejlesztésében és tesztelésében való részvétel;
  • A rendszer fejlesztése során használt technológiák és programozási nyelvek: SQL, java, HTML5 és script nyelvek; SAS, Oracle, MS SQL, PostgreSQL és más adatbázisok; Windows, Linux és Unix platformokon.
Elvárások:
  • Informatikus vagy programozó matematikus szakon szerzett egyetemi diploma, vagy végzős tanulmányok;
  • Legalább alapfokú Java, HTML5, SQL szoftvertervezési és szoftverfejlesztési ismeretekkel rendelkezik, melyet betanulás során továbbfejleszthet;
  • Rendszerszervezői érdeklődés esetén az informatikai képzésen túli gazdasági tanulmányok megléte vagy folyamatban lévő képzés szükséges;
  • Fejlesztői érdeklődés esetén Windows és/vagy Unix operációs rendszerek rendszergazdai szintű ismeretekkel bír;
  • Jó analitikus és problémamegoldó képességgel rendelkezik;
  • Együttműködő, proaktív hozzáállású, akit motivál a folyamatos tanulás, a szakmai ismeretek bővítése;
  • Csapatmunkára és egyéni munkára egyaránt képes, jól kommunikál;
  • Az Office programokat felhasználói szinten ismeri és kezeli;
  • Angol nyelven legalább írásban jól kommunikál;

Előny:

  • Rendszertervezési, rendszerszervezési, valamint matematikai-elemzési érdeklődés, illetve az ezen témákban írott/írandó szakdolgozat;
  • Objektumorientált programozási nyelvek alapos ismerete;
  • Adatmodellező eszközök ismerete;
  • Referencia munka (pl. tanulmányok keretében végzett kisebb fejlesztés) bemutatása;
Juttatások:
  • Formális SAS és egyéb képzéseken való részvétel és önképzés, a képzés során legalább egy de inkább kettő hivatalos SAS minősítés megszerzése;
  • A gyakorlat megszerzése során több tréner és egy kijelölt mentor segíti fejlődésed;
  • Fiatal, dinamikus csapatban dolgozhatsz, ahol izgalmas és változatos munka, szakmai fejlődési vár Rád;
  • Nagy volumenű és innovatív projektekben dolgozhatsz, valamint a munka során megismerheted a későbbi munkáltatód;
  • Az program végére, érdeklődési körödtől függően profi módon használod az adatmodellező, UML, SAS, Oracle eszközöket, és fejlesztesz különböző modern programozási nyelvekben;
  • Határozott idejű fél éves munkaviszonyt, majd ezt követően elhelyezkedési lehetőséget a SAS-nál, a SAS ügyfeleinél vagy partnereinél;

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség -