www.cvonline.hu

Gyakorlati Oktató

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.03.
Jelentkezési határidő: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1180458

Pozíció leírása / Job description

Magyarország egyik legnagyobb gyógyszergyártó cége keres oktatásszervező kollégát.
- A cég oktatási tevékenységekben való aktív részvétel, szervezés, nyomon követés
- Több fős gyakornoki csapatok napi oktatásának levezetése, menedzselése
- A tanüzem rendeltetésszerű működtetése, karbantartási munkálatok ellenőrzése, fejlesztési munkálatokban való részvétel
- Oktatással kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása

Elvárások / Requirements

- Minimum középfokú vegyipari végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Oktatási intézményben szerzett tapasztalat
- Jó előadói és kommunikációs készség

Amit kínálunk / Offer

- Innovatív munkakörnyezet
- Pro-aktív csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a

Egyéb hasonló állások Önnek
Autóvezetés oktató- Németország

PBS International Kft.

Ország:   Németország (+49) A pozíció leírása: ...
Külföld

Termelési Területvezető

PROHUMAN

Európa legnagyobb, legdinamikusabban fejlődő há...
Szabolcs-Szatmár-Bereg

Junior Quality Coordinator

PROHUMAN