www.cvonline.hu

Gyakorlati Oktató

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.02.
Jelentkezési határidő: 2017.10.04.

Magyarország egyik legnagyobb gyógyszergyártó cége keres oktatásszervező kollégát.

Pozíció leírása / Job description

- A cég oktatási tevékenységekben való aktív részvétel, szervezés, nyomon követés
- Több fős gyakornoki csapatok napi oktatásának levezetése, menedzselése
- A tanüzem rendeltetésszerű működtetése, karbantartási munkálatok ellenőrzése, fejlesztési munkálatokban való részvétel
- Oktatással kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása

Elvárások / Requirements

- Minimum középfokú vegyipari végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Oktatási intézményben szerzett tapasztalat
- Jó előadói és kommunikációs készség

Amit kínálunk / Offer

- Innovatív munkakörnyezet
- Pro-aktív csapat

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Autóvezetés oktató- Németország

PBS International Kft.

Ország:   Németország (+49) A pozíció leírása: ...
Külföld

Reguatory Database Associate

HAYS Hungary Kft.

Your new company Regulatory Associate position ...
Budapest

Szakorvos látogató - É-K Magyarország - Pulmo

Szakorvoslátogatót keresünk nagy múltú, multina...
Borsod-Abaúj-Zemplén