www.cvonline.hu

GUMISZERELŐ

  • Az álláshirdetés frissítve 13 napja

A Gumi-Profi Team Kft. gumiabroncs- és autószerviz hálózata III. kerületi telephelyére

GUMISZERELŐT

keres.

Főbb feladatok:

  • szezonális és szezonon kívüli munkák ellátása
  • raktár működésének támogatása
  • szerelőműhely tisztántartása

Elvárások:

  • gumiszerelő tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • minimális, felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • gumiszerelő képesítés
  • „C” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • biztos, stabil munkahely
  • hosszú távú munkalehetőség
  • színvonalas munkakörülmények

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Csillaghegyi út

Amennyiben a pályázat felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, hogy a felsorolt követelményeknek megfelel, juttassa el fényképes önéletrajzát tartalmazó pályázatát a „gumis” pozíció feltüntetésével!

Helyek Budapest (Budapest, Csillaghegyi utca, 1037 Magyarország)
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki > Autószerelő, Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő