www.cvonline.hu

Gumiszerelő

  • Az állásajánlat lejárt.

Szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, szakmailag folyamatosan fejlődni? Akkor nálunk a helyed!
A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata

Gumiszerelő

munkakörbe keres munkatársat a debreceni telephelyünkre

FELADATOK:

  • Gumiabroncsok cseréjének szakszerű végrehajtása

ELVÁRÁSOK:

  • Megbízhatóság
  • Fizikai alkalmasság
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzés

ELŐNY:

  • Gumiabroncs-szerelésben szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Munkakört érintő szakmai továbbképzések
  • Kiválóan felszerelt szervizek
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria csomag, bőséges választékkal
  • Stabil vállalati háttér

 Álláslehetőség az alábbi telephelyeinken:

  • Debrecen

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszésedet a pozíció és a telephely
megjelölésével küld el fényképes  önéletrajzodat és a
végzettséget igazoló bizonyítvány(ok) másolatát az
alábbi címre.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen