www.cvonline.hu

Gumiszerelő

  • A hirdetés 483 napja lejárt

Szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, szakmailag folyamatosan fejlődni? Akkor nálunk a helyed!
A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata

Gumiszerelő

munkakörbe keres munkatársakat

FELADATOK:

  • Gumiabroncsok cseréjének szakszerű végrehajtása

ELVÁRÁSOK:

  • Megbízhatóság
  • Fizikai alkalmasság
  • Gyors, pontos munkavégzés

ELŐNY:

  • Gumiabroncs-szerelésben szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Gumijavítói, kerékkiegyensúlyozói szakképesítés megszerzésének támogatása
  • Munkakört érintő szakmai továbbképzések
  • Kiválóan felszerelt szervizek
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria csomag, bőséges választékkal
  • Stabil vállalati háttér

Álláslehetőség az alábbi telephelyeinken:

  • Dunaharaszti

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció és a telephely megjelölésével küldje el fényképes  önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát az alábbi e-mail címre

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő