www.cvonline.hu

Gumiszerelő

  • A hirdetés 493 napja lejárt

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata

Gumiszerelő

munkakörbe keres munkatársakat

FELADATOK:

  • Személy gumiabroncs cseréjének szakszerű végrehajtása a biztonsági előírások betartása mellett
  • Gumiabroncsok mozgatása

ELVÁRÁSOK:

  • Gumiszerelő és kiegyensúlyozó OKJ-s bizonyítvány
  • Nagy munkabírás, fizikai alkalmasság
  • Személygépjármű és tehergépjármű abroncsok szerelésében való jártasság
  • Gyors, pontos munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiválóan felszerelt szervizek
  • Stabil munkahely

Álláslehetőség az alábbi telephelyeinken:

  • Budapest III. kerület
  • Budapest IV.kerület
  • Budapest IX.kerület
  • Dunaharaszti
  • Miskolc

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció és a telephely megjelölésével küldje el fényképes  önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát az alábbi e-mail címre, vagy 4400 Nyíregyháza-Rozsrét Pf. 251.

Helyek Budapest
Pest
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő