www.cvonline.hu

Gumiszerelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1014072

Feladatok:

  • Gumiabroncs cseréjének szakszerű végrehajtása a biztonsági előírások betartása mellett
  • Gumiabroncsok mozgatása
  • Munkaterület rendben tartása

Elvárások:
  • Autószerelői végzettség vagy Gumiszerelő szakmunkásvizsga
  • Személygépjármű és tehergépjármű abroncsok szerelésében való jártasság
  • Nagy munkabírás, fizikai terhelhetőség
  • Precizitás, csapatszellem

Juttatások:
  • Bejelentett munkaviszony

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre:

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: 1 műszakos munkarend, hétfő-péntek 8:00-18:00 szombat 8:-13:00

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió