www.cvonline.hu

Gumiipari fejlesztőmérnök / Specialista

  • A hirdetés 1352 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Kifejezetten erős szakmai ismeretekkel keresünk egy gyártó cég számára munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Gumiiparban a fejlesztési projektek teljes koordinálása;
Fejlesztők és keverők munkájának koordinálása, szakmai felügyelete;
Gumifejlesztési és keverési tanácsok adása az illetékes területek számára;
Minőségügyi problémák hatékony megoldása;
Hatékonyság javítása (gumifejlesztés területén);
Szoros együttműködés a felsővezetéssel;
Riportolás a mérnökségvezető és a gyárigazgató részére.

Követelmények:

Főiskolai vagy egyetemi végzettség (nagy előny, ha releváns);
Mély szakmai ismeretek a gumifejlesztés területén;
Angol nyelvtudás.

Előny:

Vezetői tapasztalat.

Amit ügyfelünk kínál:

Kifejezetten motiváló bérezés;
Cafeteria, bónusz;
Felelősségteljes munkakör.

Munkavégzés helye:

Budapest és egy Budapesttől kb. 1 órára lévő település
Egyéb hasonló állások Önnek
Ügyfélkapcsolati referens horvát nyelvtudással

Trenkwalder Kft

Multinacionális partnerünkhöz keresünk új kihív...
Budapest

Csomagoló

Új, gyöngyösi gyáregységünkbe munkatársakat ker...
Heves, Heves

Minőségellenőr

Gyöngyösi partnercégünk megbízásából, váltott 2...