www.cvonline.hu

Gumiipari betanított munkás

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1191982

Autóipari beszállító partnerünk - melynek fő profilja a hűtő-fűtő gumitömlők gyártása és értékesítése - makói gyáregységébe keresünk új munkatársainkat a termelés számos területére
Feladatok:

  • a gumitömlők előkészítése, formázása (extrudálás, hőformázás)
  • a gumitömlők gyártása során használt vulkanizáló gépek kezelése, kiszolgálása,
  • a gumitömlők szerelése (kézi szerelés, gépi roppantás, robot, prés kezelése)e
  • nyomáspróba végzése
  • a készáru ellenőrzése
  • a késztermékek csomagolása, raktározása

Elvárások:
  • megfelelő fizikai állóképesség, jó erőnlét,
  • magas fokú monotónia tűrési képesség,
  • utasítások maradéktalan betartása mellett, precíz, pontos munkavégzés.

Juttatások:
  • kiemelt kereseti lehetőség, extra juttatások, cafeteria.
  • hosszú távú munkalehetőség
  • jó hangulat, összetartó kollektíva,
  • ingyenes céges buszjárat közel 30 településről, Csongrád és Békés megyékből,

Előnyök:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük hogy küldje el jelentkezését a „jelentkezem” gombra kattintva , vagy a megadott e-mail címünkre. Kérdése van, hívjon minket bizalommal: 70/66 55 132 E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Makó