www.cvonline.hu

Gumiabroncs szerelő

  • A hirdetés 1282 napja lejárt

 A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és gyorsszerviz hálózata

budapesti telephelyeire munkatársakat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • Személy gumiabroncs cseréjének szakszerű végrehajtása a biztonsági előírások betartása mellett
  • Gumiabroncsok mozgatása

Elvárások:

  • Autószerelői végzettség vagy Gumiszerelő szakmunkásvizsga,- vagy azzal egyenértékű gumiszerelő és kiegyensúlyozó OKJ-s bizonyítvány
  • Személygépjármű és tehergépjármű abroncsok szerelésében való jártasság
  • Nagy munkabírás, fizikai alkalmasság, gyors, pontos munkavégzés
  • Mobilitás

Amit kínálunk:

  • Szakmai háttér
  • Dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő