www.cvonline.hu

Gumiabroncs szerelő

  • A hirdetés 197 napja lejárt

Szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, szakmailag folyamatosan fejlődni? Akkor nálunk a helyed!

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata

munkakörbe keres munkatársat a pécsi telephelyünkre

FELADATOK:

  • Gumiabroncsok cseréjének szakszerű végrehajtása

ELVÁRÁSOK:

  • Megbízhatóság
  • Fizikai alkalmasság
  • Gyors, pontos, önálló munkavégzés

ELŐNY:

  • Gumiabroncs-szerelésben szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Munkakört érintő szakmai továbbképzések
  • Kiválóan felszerelt szervizek
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér

ÁLLÁSLEHETŐSÉG AZ ALÁBBI TELEPHELYEINKEN:

  • Pécs

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszésedet a pozíció és a telephely
megjelölésével küld el fényképes  önéletrajzodat és a
végzettséget igazoló bizonyítvány(ok) másolatát az
lenti címre.

Téged is várunk a csapatunkba!

Helyek Pécs
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő