Gumiabroncs pakoló - raktáros - Tatabánya(Referencia szám: CSL-2077)

Feladatok:

  • Gumiabroncs pakolása targoncával és kézi erővel
  • A kiszállítási folyamatban való aktív részvétel
  • Rakodási tervek mennyiségi és minőségi teljesítése
  • Közreműködés a leltározási folyamat végrehajtásában
  • Raktári rend fenntartása, a munka- és tűzvédelmi előírások betartása mellett

Elvárások:

  • OKJ-s targoncavezetői, nehéz gépkezelői, vagy könnyűgépkezelői engedély (3324 - vezetőüléses és 3313 - vezetőállásos)
  • 3 műszakos munkarend, napi 8 óra (5+2)
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Orvosi alkalmasság
  • Erkölcsi bizonyítvány

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés, cafetéria
  • Jelenléti bónusz, próbaidő után termelési bónusz
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Élet- és baleset biztosítási csomag minden munkavállalóra
  • Tanulási, fejlődési, előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Tatabánya, Ipari park

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar önéletrajzát, vagy keressen minket személyesen: Tatabánya, Fő tér 14/D szám alatt, H-P 9:00 - 17:00.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Tatabánya, 2800 Magyarország
Komárom-Esztergom
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása