www.cvonline.hu

Gumiabroncs gyártó szakmunkás

  • A hirdetés 731 napja lejárt

Az Adecco, a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója az Apollo Tyres gyöngyöshalászi gumiabroncsgyártó üzemébe keres munkatársakat az alábbi pozícióba:

Abroncsgyártó szakmunkás

Feladatok:

  • Munkagépek és eszközök beállítása, indítása, működtetése

  • A munkaterület rendjének és biztonságának fenntartása

  • A minőségi előírások betartása és a gyártási folyamatok követése

  • A gyártáshoz szükséges nyersanyagok átvétele és mozgatása

  • Felmerülő problémák jelzése, önálló megoldása vagy szükség esetén továbbítása a vezetők felé

  • A gyártás hatékonyságát hátráltató vagy a szabványoktól eltérő események jelzése / elhárítása

  • A karbantartási folyamatokban való részvétel, javaslatok tétele

  • Kapcsolattartás a vállalaton belüli más részlegekkel, kollégákkal

Elvárások:

  • Érettségi

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Többműszakos munkarend beosztás vállalása

  • Problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés

  • Együttműködés és jó kapcsolatteremtő képesség

Előny:

  • alapfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, attraktív juttatási csomag

  • Utazástámogatás (busz, vonat)

  • Folyamatos képzés és fejlődési lehetőség

  • High-tech, magasan automatizált, modern munkakörnyezet

  • Nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyöshalász

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítésee-mail címre és regisztráljon a  Link megjelenítése  oldalon.

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő