www.cvonline.hu

GUI fejlesztő

  • A hirdetés 570 napja lejárt

Az iGas Benzinkút-technológia Kft. – a stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező New Wave Zrt. projektcége – GUI fejlesztő munkatársakat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok

Az innovatív technológiájú iGas automata benzinkút-technológia, illetve egyéb intelligens rendszerek

  • grafikus felhasználói felületének fejlesztése,
  • frontend alkalmazás fejlesztése.

Szakmai elvárások

  • C++ fejlesztésben szerzett több éves tapasztalat
  • Qt keretrendszer ismerete
  • OpenGL programozásban szerzett tapasztalat.
  • Linux/Ubuntu operációs rendszer ismerete

Előnyt jelent

  • Grafikus frontend / játékfejlesztésben szerzett tapasztalat.
  • Grafikai szerkesztőprogramok ismerete (pl.: Photoshop, Gimp)
  • Szépérzék, grafikai affinitás

Amiért érdemes nálunk dolgozni

  • Versenyképes fizetés
  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Családias légkör
  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Agyi overflow esetére csocsó, darts

Ha szeretnél velünk dolgozni, várjuk az önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő