www.cvonline.hu

GUI fejlesztő

  • A hirdetés 1292 napja lejárt

Orvos ipari eszközök  fejlesztésével és gyártásával foglalkozó, Innovációs Díjas, hazai és nemzetközi piacra egyaránt termelő, dinamikusan fejlődő  cég fiatalos, dinamikus csapatába  munkatársat keresünk  a következő területre:

Feladatai:

  • Crossplatform (Microsoft Windows és Mac OS X) desktop GUI fejlesztés C++ programozási nyelven, a Qt és Qwt könyvtárak használatával
  • Alkotó, egyenrangú együttműködés a backend- és hardverközeli fejlesztő kollégákkal
  • Szoftverergonómiai vizsgálatok házon belüli tesztalanyokkal
  • Egyedi fejlesztési projektek esetében a (többnyire külföldi) megrendelővel történő egyeztetés

Elvárások:

  • A Qt könyvtár mélyreható ismerete, a használatában szerzett több éves tapasztalat
  • Esztétikai érzék és szoftverergonómiai igényesség
  • Az angol nyelv kiemelkedően magas szintű ismerete
  • Önálló gondolkodás és problémamegoldó képesség, jól átgondolt és megbízható kód készítése
  • Megbízhatóság, lelkiismeretes munkavégzés

Előnyök:

  • Több év desktop GUI fejlesztési tapasztalat
  • GUI fejlesztési tapasztalat Microsoft Windows és Mac OS X környezetben is
  • Érdeklődés a természettudományok iránt, esetleges ilyen irányú háttér