www.cvonline.hu

GUI developer (C/C++/Java) B19GD

  • A hirdetés 658 napja lejárt

GUI developer (C/C++/Java)

B19GD

Magyar tulajdonú, 2004 óta működő nagyvállalatok számára szoftverfejlesztési-, rendszerintegrációs-, tesztelési- és üzleti tanácsadói szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk részére keresünk GUI fejlesztőt (C/C++/Java).

Feladatok:

  • Üzleti terv implementációja
  • Nagy mennyiségű és komplex információ felhasználó barát módon való megjelenítése (GUI fejlesztés, Gantt-féle folyamatábra stb.)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség Üzleti Elemzés, Termék életciklus menedzsment, Architektúra és Tervezés területein.
  • ILOG-ban készült szabálymotor fejlesztése
  • Új ügyfelek felől érkező megkeresések és testreszabások elkészítése.
  • Új fejlesztésekben való aktív részvétel.
  • Tudás menedzsment és szakértelem átadás a csapaton belül.

Tapasztalat:

Feltételek:

  • C/C++/Java technológiákban szerzett tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban is egyaránt
  • Uni/Linux környezetben szerzett ismeret
  • Relációs adatbázis-kezelő rendszerben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Üzleti elemzésben vagy projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Szakmai továbbképzések és vonzó juttatási csomag
  • Kellemes, jól megközelíthető iroda
  • Érdekes, kihívásokkal teli projektekben való részvétel
  • Külföldi munkalehetőség (néhány napos németországi utak)
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol