www.cvonline.hu

Guest Service Centre Agent (Telefonközpontos)

  • A hirdetés 315 napja lejárt

Csatlakozzon Ön is a világ egyik leghíresebb szállodaláncának tagjához, fiatalos csapatunkba!

A következő pozícióra várjuk jelentkezését:

Guest Service Centre Agent

(Telefonközpontos)

Fő feladatok:

  • Felügyeli a telefonközpontot, és gondoskodik a szolgáltatás magas színvonaláról,
  • Biztosítja a hívások gyors és hatékony kapcsolását,
  • A részlegén belül rábízott egyéb adminisztrációs feladatokat ellátja,
  • Napi munkája során szem előtt tartja a szálloda előírásait, szabályait.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Szakirányú közép- és/ vagy felsőfokú végzettség,
  • Folyékony, magas szintű angol nyelvtudás,
  • Megbízhatóság, precizitás,
  • Önálló munkavégzés, szolgáltatás- orientáltság,
  • Szállodai Front Desk tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi színvonalú munkakörnyezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Folyamatos tréningek és fejlődési lehetőség,
  • kiváló csapat.

Nemzetközi színvonalú munkakörnyezet, hosszútávú munkalehetőség, kiváló csapat, folyamatos tréningek és előrejutási lehetőség.

Kérjük, juttassa el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével magyar és angol nyelven az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő