www.cvonline.hu

Guest Relation Manager

  • A hirdetés 751 napja lejárt

A Kempinski luxus szállodacsoport hazai tagszállodája, a

Kempinski Hotel Corvinus Budapest keres

Guest Relation Managert

Főbb feladatok:

A Guest Relation részleg irányítása, melynek feladata a VIP vendégek fogadása, szállodai tartózkodásuk során kiemelt figyelemben való részesítése, a be- és kijelentkezés leegyszerűsítése számukra.

Elvárások:

  • Főiskolai végzettség
  • Kiváló angol nyelvtudás valamint még egy európai idegen nyelv ismerete, német nyelvtudás előny
  • Legalább két év szállodai tapasztalat
  • Jó szervező és vezetői képességek
  • Gyors problémamegoldó készség, kreativitás
  • Ápoltság, kiváló megjelenés
  • Szívélyesség, vendégorinetált gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Vezetői tapasztalat előny
  • Opera rendszer ismerete előny

Amit nyújtunk:

  • Hazai és nemzetközi fejlődési lehetőség
  • Változatos személyzeti juttatások
  • Ötcsillagos munkahelyi környezet

Jelentkezni e-mailen küldött fényképes önéletrajzzal lehet 2015. szeptember 30-ig.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol