www.cvonline.hu

GSM-R területi Projektmenedzser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2014.01.28.
Hirdetés azonosító: 697588

Piacvezető telekommunikációs cég, vezérlőrendszerek fejlesztési ágazata keres területi projektmenedzsert.

Feladatok:

- Irányítja és ellenőrzi a kapcsolóközpontok kivitelezést.
- Irányítja az ezeken a helyszíneken létesülő alrendszerek tervellenőrzését is.
- A felsorolt területeken ellátja a projektmenedzseri feladatokat.
- Jogosult és kötelezett a GSM-R Vállalkozók általi kivitelezési munkák és a tanúsítási vizsgálatok vonatkozásában intézkedni a GSM-R Vállalkozók felé.
- A kivitelezési munkák és a tanúsítási vizsgálatok vonatkozásában a Projektigazgató mellett, vagy a Projektigazgatót helyettesítve jogosult képviselni a Független Mérnöki szervezetet a Projekttel kapcsolatos operatív egyeztetéseken.

Elvárások:

- Felsőfokú villamosipari-távközlési, informatikai végzettség
- Legalább 10 éves szakmai tapasztalat.
- Legalább 5 éves projektvezetői gyakorlat kulcsrakész adatközpontok vagy távközlési kapcsolástechnikai központok kivitelezésében.
- Referencia felmutatása legalább 3 kulcsrakész távközlési projekt vagy projektrészlet kapcsán, ahol projektmenedzseri minőségben dolgozott, és amelyek mindegyikénél a projekt vagy projektrész beruházási értéke meghaladta a 150 millió Ft-ot, és a létrehozott adatközpontok közül legalább egy megfelelt a Tier 2-es szabvány előírásainak (ANSI/TIA-942-2005).
- Vezeték nélküli távközlési ismeretek (GSM,GSM-R)
- Mobil hálózati interfészek, vonal- és csomag kapcsolt rendszerek, számlázási rendszerek ismerete
- Mérnök kamarai tagság, Hírközlési és mérnök informatikai tervellenőr, esetleg szakértő/vezető tervező
- Középfokú C típusú angol nyelvvizsga megléte
- B kategóriájú gépjárművezetői engedély
- Előnyt jelent GSM-R, Vasútbiztonsági rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján