www.cvonline.hu

GSM-R rendszerek terv- és műszaki ellenőr

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2014.01.28.

Pozíció leírása / Job description

Piacvezető telekommunikációs cég vezeték nélküli hálózatfejlesztési ágazata keres terv- és műszaki ellenőrt.

Feladatok:

- Ellenőrzi a rendszertervek, a részletes tervek és a vasút specifikus alkalmazások, valamint a diszpécser rendszer vonatkozó szabványoknak és előírásoknak való megfelelőségét és biztosítja a tervek tanúsíthatóságát.
- Ellenőrzi a vonatkozó hálózati elemek adatfeltöltését és a követelményeknek és előírásoknak való megfelelését.
- Műszaki ellenőrzést és beruházás lebonyolítást végez a GSM-R hálózat vasút specifikus funkcióinak és berendezéseinek, valamint a diszpécser rendszer létesítése során
- A tervellenőrzések és a kivitelezés során feltárt hibák és/vagy hiányosságok önálló egyeztetése. Feladata a feltárt hibák, hiányosságok megszüntetése érdekében javaslattétel az elvégzendő javításokra, módosításokra.

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (Villamosmérnök, Üzemmérnök vagy Mérnök-informatikus)
- Legalább 6 éves szakmai tapasztalat.
- Legalább 3 éves gyakorlat az alábbi területeken:
GSM-R hálózatok vasút specifikus elemeinek a tervezése, méretezése
GSM-R alkalmazások és adatbázisok tervezése, kezelése
GSM-R hálózati elemek vasút specifikus adatainak tervezése és adatfeltöltése; műszaki ellenőrzése, beruházás bonyolítása
vonatbefolyásolási rendszerek terv- és műszaki ellenőrzése.
- Referenciaként legalább 2 olyan GSM-R hálózat vagy GSM-R hálózatrész, ahol a vasút specifikus alkalmazások és a vonatbefolyásolási rendszerek tervezésében, terv ellenőrzésében, műszaki ellenőrzésében vagy beruházás bonyolításában részt vett és az adott GSM-R hálózat üzemszerűen együttműködött ETCS L2-es vonatbefolyásolási rendszerrel.
- Önállóan képesnek kell lennie a kiválasztott GSM-R technológia vasút specifikus elemeinek és a kapcsolódó vonatbefolyásolási rendszereinek minden részletre történő tervezésére és tervellenőrzésére, műszaki ellenőrzésére
- Középfokú C típusú angol nyelvvizsga
- B kategóriájú gépjárművezetői engedély
- Mérnök Kamarai tagság, Hírközlési és mérnök informatikai tervellenőr, esetleg szakértő/vezető tervező
- Érvényes ipari alpinista vizsga

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -