www.cvonline.hu

Graphical User Interface fejlesztő

  • A hirdetés 518 napja lejárt

Dinamikusan növekvő beágyazott vezeték nélküli rendszerek fejlesztésével foglakozó megbízónk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • Grafikus „USER Interface” Karbantartása, fejlesztése (PHP, JavaScript)
  • Egyéb beágyazott rendszerre való szoftverfejlesztés (C C++ nyelven)
  • Szerver oldali programok írása C++/C#

Elvárások:

  • Webfejlesztés vagy szoftverfejlesztés területen szerzett tapasztalat (a fent említettek közül legalább egy programozási nyelvnek az ismerete szükséges)
  • Angol nyelvtudás
  • Rendszer szintű szemlélet
  • Tanulási hajlandóság
  • Új technológiák iránti kíváncsiság
  • Problémamegoldó készség
  • Utazási hajlandóság
  • Feladatok iránti elhivatottság

Előnyök:

  • Több éves tapasztalat
  • Verzió management kezelő eszközök ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások
  • Élvonalbeli technológiák megismerésének lehetősége
  • Szakmai fejlődés
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Külföldi kiküldetési lehetőség

Lokáció: Érd

Kontakt:

Kondella Szibilla

E-mail cím megjelenítése

+36 1 88 33 518

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő