www.cvonline.hu

Graphical User Interface fejlesztő

  • A hirdetés 484 napja lejárt

Amennyiben szeretene egy olyan nemzetközi hátterű vállalat tagja lenni, amely a vezeték nélküli adatátviteli technológiák terén élen jár, akkor jelentkezzen

munkakörbe!

Megbízónk a legnagyobb autógyárak megrendelésére fejleszt vezeték nélküli adatátviteli technológiákat hasznosító elektronikákhoz szoftvereket. Céljuk, hogy egyre korszerűbb technológiákkal és magas szintű szakértelemmel elégítsék ki ügyfeleik igényeit. Csatlakozzon a cég magasan képzett kollégái közé!

Feladatok

  • Grafikus USER Interface karbantartása, fejlesztése (PHP, JavaScript),
  • egyéb beágyazott rendszerre való szoftverfejlesztés (C, C++ nyelven),
  • szerver oldali programok írása C++/C# nyelven.

Elvárások

  • Rendszer szintű szemlélet,
  • fejlesztés területen szerzett tapasztalat,
  • utazási hajlandóság,
  • angol nyelvtudás,
  • új technológiák iránti nyitottság.

Amit megbízónk kínál

  • Szakmai kihívások,
  • élvonalbeli technológiák megismerésének lehetősége,
  • szakmai fejlődés,
  • barátságos munkakörnyezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • külföldi kiküldetési lehetőség.

Munkavégzés helye: Érd
Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Érd
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő