www.cvonline.hu

Grafikus/Marketing koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2016.11.18.
Hirdetés azonosító: 1083840

Gyógyszeripari partnercégünkhöz keresünk magabiztos Photoshop felhasználói tudással grafikust/marketing koordinátort az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

- Gyógyszertárak külső belső átalakításában való részvétel: arculati előírásoknak megfelelő portál tervek és dekorációs tervek elkészítése, megvalósítás bonyolítása.
- Márka ATL, BTL megjelenéseinek koordinálása: arculatnak megfelelő tervek készíttetése, briefek írása, tervezési folyamat felügyelete, megjelenés bonyolítása
- Gyártókkal és ügynökségekkel való kapcsolattartás: design tervek, nyomdai anyagok bekérése, módosítási kérések bonyolítása, arculatnak megfelelő megjelenés felügyelete
- Riportok, prezentációk elkészítése
- Részvétel marketing kampányok lebonyolításában
- Promóciós anyagok összeállítása

Elvárások:

- Marketing területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Photoshop és egyéb grafikai programok magabiztos használata
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- MS Office és egyéb tervező programok magas szintű kezelése
- Önálló munkavégzés
- Proaktivitás
- Kreatív gondolkodásmód

Amit kínálunk:

- Fejlődési lehetőségek
- Versenyképes juttatás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján