www.cvonline.hu

Grafikus

  • A hirdetés 545 napja lejárt

Társaságunk nyomdai, grafikai területen végzi tevékenységét már több mint 10 éve.

Kreatív csapatunk bővítésére

GRAFIKUS

munkatársat keresünk az alábbi feltételekkel:

Miért csatlakozz csapatunkhoz?

  • Ha gyakorlatban is alkalmazni szeretnéd, amit eddig tanultál;
  • A meglévő tapasztalataid alapján számodra a kreativitás igazi felüdülés és móka;
  • Ha szeretsz olyan családias csapatban dolgozni, ahol valóban segítenek a kollégáid
  • Ha pályakezdő vagy és éhezel a tudásod csiszolására
  • Ha mindezek eléréséhez szeretnél támogatást kapni
  • Rugalmas, lendületes és gyors vagy
  • Nagy a munkabírásod
  • Csapatjátékos vagy, de az önálló munkavégzés sem okoz gondot

Elvárások:

  • magas szintű ismeret az Adobe programokban (legfőképpen InDesign) PC-s környezetben
  • internet felhasználói ismeretek
  • proaktív személyiség
  • gyors tanulás, határozott fellépés
  • szerkesztés-tördelési tudás
  • a tisztán esztétikus megvalósítások mellett önálló, kreatív ötletek kitalálására is képes vagy
  • képes vagy művészi elvárásaidat a megrendelő igényei mögé sorolni

Feladatok:

  • szerkesztés-tördelési feladat (termékkatalógus, utazási katalógus)
  • korrektúrázás
  • képkorrekció
  • kreatív tervezés
  • nyomdai előkészítés (vágójelek, kifutók, nyomdakész pdf elkészítése)
  • ügyfél kapcsolattartó utasításai szerinti munkavégzés forgatókönyv alapján

Előny:

  • nyomdai és DTP ismeretek;
  • lelkes pályakezdők, diákok jelentkezését is várjuk (akár szakmai gyakorlatot is biztosítunk)

Amit kínálunk:

  • színvonalas, igényes munkakörnyezet;
  • fiatalos csapat
  • főállású munkavégzés

Munkavégzés helye:
Dunakeszi alsó

Jelentkezés módja: kérlek, küldd el fényképes önéletrajzodat és portfóliódat az alábbi e-mail címre és felvesszük Veled a kapcsolatot.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő