www.cvonline.hu

Grafikus

  • A hirdetés 757 napja lejárt

Szeretnél grafikus lenni az ország egyik legsikeresebb online webáruházánál?

Szívesen lennél egy gyorsan fejlődő hazai cégnél a marketing csapat része?
Úgy érzed, a véredben van a vizuális kommunikáció?
Rendelkezel releváns végzettséggel, grafikai rutinnal és tapasztalattal?
Az alábbi programok használatában van jártasságod: Adobe Photoshop, Adobe Dreamweaver, Adobe Illustrator, Adobe InDesign vagy akár Flash is.
Ismered a html, xhtml és CSS szabványokat, ajánlásokat?

Ha a fentiek alapján magadra ismersz, olvass tovább!

Milyen feladatokat kínálunk Neked?

Online kampány koncepciók tervezése. A marketing csapat tagjaként sokszor kell online kampányokat tervezni, az alapoktól egészen a kampányindulásig meg is valósítani.

Vállalati kommunikáció. A csapat részeként magadba kell szívnod kialakított arculatunkat és ennek mindenben megfelelve helyt állni a napi, heti, havi kampányok és vállalati kommunikációs eszközök elkészítésében.

  • offline kampányeszközök (poszterek, szórólapok, újságok, stb.) tervezése,
  • online kampányeszközök (landing oldal, bannerek, stb.) tervezése,
  • egyéb kreatív munkák ellátása.

Extreme Digital weboldal. Az Extreme Digital legfontosabb kommunikációs eszköze, weboldalunk, ezért ez a legfontosabb számunkra. A Te kezedbe is adnánk a weboldalunk általános és akciós kommunikációjának irányítását, elemzését és fejlesztését.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • Nagyfokú önállóságot. A marketing ugyan egy csapatjáték, de a Rád bízott feladatokban határozott, pontos és önálló munkavégzést várunk.
  • Biztos szakmai tudást és releváns tapasztalatot. A munkakör betöltéséhez releváns szakmai tapasztalatot várunk. Lendületes mindennapjainkhoz biztos alapokra van szükség.
  • Jó kommunikációs képességet. Ugyan a grafikai munka főleg a vizuális tartalomról szól, de fontos, hogy a kommunikáció egésze működjön és hatékony legyen.
  • Lelkesedést, nyitott hozzáállást, csapatjátékot. Az Extreme Digitalnál komolyan vesszük a munkánkat, de ez nem jelenti azt, hogy ne éreznénk jól magunkat közben. Ezért szeretnénk, ha egy alapvetően vidám, pozitív szemléletű, humorérzékkel megáldott jelentkező lennél. Mi is csapatban dolgozunk, és nem várjuk el Tőled, hogy teljesen magadtól azonnal tudd mindenre a választ – azt viszont igen, hogy bátran merj kérdezni és konstruktívan tudj együtt gondolkozni a többiekkel, ha elakadtál.

Hol fogsz dolgozni?

Budapesten a III. kerületben, az Extreme Digital székhelyén.

A jelentkezést a fényképes, PORTFÓLIÓT IS tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzzal, a pozíció és a kereseti igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő