www.cvonline.hu

Grafikus

  • A hirdetés 651 napja lejárt

Kreatív, jó marketing ötletekkel rendelkező, dinamikus munkatempójú

grafikust

keresünk

Feladatok

  • Vezető által átadott anyagok önálló, egyedi grafikai megoldások tervezése
  • Arculati elemek tervezése
  • Akciós újságok, prospektusok, plakátok, meghívók, reklámlapok, dekoráció, hirdetések tervezése, szerkesztése, nyomdai előkészítése
  • Arculati elemeknek való megfelelés biztosítása
  • Látványtervek készítése
  • Online reklámok és kampányok grafika munkái
  • Digitális anyagok nyomdai előkészítése
  • Termék fotózás

Elvárások

  • Adobe programcsalád (Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat) és Corel Draw magas szintű ismerete
  • Jó csapatjátékos
  • Nagyfokú kreativitás, önállóság, felelősségtudat
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • A felsoroltakon felüli, magas szintű számítógépes ismeretek.

Előnyök

  • E területen szerzett szakmai tapasztalat előny de kezdő is jelentkezhet
  • Szoftverek telepítésében-, beállításokban való jártasság
  • Windows, Office programcsomag magas szintű ismerete

Jelentkezés: 1. Fényképes szakmai önéletrajz, portfólió munkákból az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő