www.cvonline.hu

Grafikus

  • A hirdetés 1088 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

GRAFIKUS

Feladatok:

  • A cég internetes és nyomtatott megjelenéseinek kialakítása
  • Prospektusok, illusztrációk tervezése, szerkesztése
  • Marketing osztály aktív támogatása

Elvárások:

  • Adobe programcsalád (Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat) magas szintű ismerete
  • A területen szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • Nagyfokú kreativitás
  • Igényes, precíz és önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit nyújtunk:

  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Hosszú távú perspektíva
  • Professzionális munkakörnyezet

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő