www.cvonline.hu

Grafikus

  • Frissítve 65 napja
Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Feladatok:
  • Kiadványtervezéssel kapcsolatos grafikai munkák
  • Arculati tervezés, nyomdai előkészítés
  • Online és offline kreatívok, design tervek készítése
  • Hirdetések, reklámanyagok grafikai tervezése
  • Reklámújságok tördelése, szerkesztése, tipográfia
  • Borítótervek készítése, weboldal grafikus elemeinek karbantartása
Elvárások:
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Adobe Photoshop és Illustrator magas szintű ismerete
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Kreativitás, önállóság
  • Webfejlesztési tapasztalat előnyt jelent
  • Igény esetén a bejárás támogatott

Portfolióval és referenciák megjelölésével várjuk az E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Munkavégzés helye Dunakeszi
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Dunakeszi