www.cvonline.hu

Grafikus

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1043275
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • Térképek rajzolása Inscape program segítségével
  • Informatikai feladatok ellátása

Elvárások:

  • Önálló munkavégzési képesség
  • Grafikai szoftverek ismerete, alkalmazása
  • Vektor grafikus rajzoló program ismerete (pl. CorelDRAW)
  • Győri helyismeret

Előnyt jelent:

  • Inscape program haladó szintű ismerete
  • Logisztikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • bruttó 900 Ft/óra
  • heti 3x8 órás munkavégzés 8.00-16.00 közötti időszakban (hétfő-péntek)

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha feltöltöd fényképes önéletrajzod és eddigi munkáidat feltöltöd/megjelölöd referenciaként.

Amennyiben úgy gondolod, hogy a hirdetés felkeltheti az ismerőseid érdeklődését is, kérlek kattints a "Megosztás" gombra, és oszd meg velük Facebookon is!