www.cvonline.hu

Grafikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2016.07.19.
Hirdetés azonosító: 1028072

Grafikus

Nemzetközi gyógyszeripari partnerünk csapatába keresünk új kollégát Grafikus pozícióba budapesti telephelyre, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

Feladatok:

- Csomagoló anyagok tervezése, kivételezése és kiviteleztetése.
− Betegtájékoztatók, címkék, dobozok és egyéb csomagolóanyagok esetében elektronikus és nyomtatott tervek készítése, kivitelezése és kiviteleztetése.
− ColorCopy készítés – a tervezett címke ráillesztése az adott termék szkennelt képére, a termékhez tartozó összes elem megjelenítése egy dokumentumon belül.
− Mock up készítés – a felcímkézett termékről készült fotók kivágása, és egy dokumentumon belüli elhelyezése.
− Foto dokumentáció készítés.
− Item list frissítés – az elkészült csomagoló-anyagok (címke, doboz, betegtájékoztató) adatainak kezelése.
− Nyomdai kapcsolattartás.

Elvárások:

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- Keddtől szombatig tartó munkavégzés vállalása
- Adobe Creatice Cloud programjainak felhasználó szintű ismerete
- Középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban

Előnyt jelent:

- Szakirányú végzettség (OKJ)
- Német, holland vagy francia nyelvtudás, illetve cirill olvasás
- Szakmai tapasztalat előny, de nem elvárás, pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Hosszú távú munkalehetőség
- Munkába járási költségtérítés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a