www.cvonline.hu

Grafikus, webdizájner munkatárs

  • A hirdetés 608 napja lejárt

 A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata

nyíregyházi, központi telephelyére keres munkatársat

munkakörbe

Ha szeretsz csapatban és önállóan is dolgozni, kreatív és innovatív vagy, pozitív gondolkodású, otthonosan mozogsz az offline és online grafika világában és nem zavarnak a rövid határidők sem, akkor Te vagy a mi emberünk.

Feladatok:

  • weboldalak és webdizájn tervezése
  • arculat tervezése
  • kiadványszerkesztés
  • nyomdai előkészítés
  • offline és online promóciók, kreatívok, hirdetések tervezése
  • hírlevél küldő szoftver használata
  • egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Adobe InDesign, Photoshop és Illustrator programok alapos ismerete
  • Word és Excel, Outlook, PPT, prezi.com kiemelt szintű használata
  • E-mail küldő szoftver használata
  • Jó fogalmazási és helyesírási készség
  • Hatékony időmenedzsment, határidők betartása
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás

Előny:

  • online marketing ismeretek
  • román és német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör,
  • Stabil munkahely, piacképes juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát az alábbi címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol