www.cvonline.hu
Grafikus, webdesigner
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.12.
Jelentkezési határidő: 2016.02.17.
Hirdetés azonosító: 995496
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Megbízónk egy kreatív, egyedi megoldásokban gazdag, dinamikusan fejlődő on-line kreatív ügynökség, aki keresi legújabb csapattagját grafikus webdesigner pozícióba.

Változatos, kihívásokkal teli feladatokra számíthatsz egy olyan családias, összetartó csapatban ahol az egyéni teljesítmények is számítanak és ahol a nap végén mindig pontosan fogod tudni, hogy mit tettél hozzá a közös sikerekhez. Legyél motivált, eredmény- és ügyfélorientált, legyél nyitott a világra, szeress önállóan dolgozni, de legyél jó csapatjátékos is, szeress új megoldásokat elsajátítani és alkalmazni.

Részletesebben a feladatokról:

- felhasználói felületek tervezése - arculattól a legapróbb ikonokig,
- animált és interaktív hirdetések készítése,
- digitális kreatív anyagok tervezése,
- videók alap szintű szerkesztése,
- egyeztetés, szoros együttműködés a csapat többi tagjával.

Követelmények
Amit elvárunk tőled:

- Laglább 5 éves szakmai tapasztalat
- Webes környezet tervezésében és minőségi kivitelezésében szerzett tapasztalat
- Releváns felsőfokú végzettség
- Adobe Illustrator,
- Adobe Photoshop,

Előny:

- Adobe Edge,
- Powerpoint,
- Prezi tapasztalat,
- HTML5, mobil banner készítésben szerzett tapasztalat,
- adserverekkel (elsősorban Gemius, Adverticum) kapcsolatos tapasztalat (tudod az alapelveket, tudod, hogy hogyan működik, és hogyan lehet Javascript/HTML bannereket feltölteni),
- After Effects ismerete,
- videó szerkesztési tapasztalat,
- angol vagy más idegen nyelv ismerete

- Családias légkör, összetartó csapat
- Rendszeres közös programok
- Nagyfokú önállóság
- Fejlődési lehetőség, új megoldások megismerése

Kategória
IT / Informatika
Régió