www.cvonline.hu

Grafikus, webdesigner

  • A hirdetés 466 napja lejárt

Az Intermedius Net Kft. leendő grafikus/webdesigner

munkatársát keresi debreceni irodájába teljes munkaidős állásba.

Feladatok:

  • kiadványszerkesztés
  • reklámanyag-tervezés
  • webes grafikus megjelenések készítése

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett referencia munkák
  • Adobe Photoshop, Illustrator és InDesign magas fokú ismerete
  • kreatív szemlélet, precíz munkavégzés
  • a gyors megoldást igénylő feladatok talpraesett, gyors kivitelezése

Előny jelent:

  • nyomdai előkészítésben szerzett tapasztalat
  • flash/HTML5 programozási ismeretek
  • reszponzív designban való jártasság

Amit kínálunk:

  • családias hangulatú munkahely, fiatalos közeg
  • pontosan meghatározott elvárások, stresszmentes légkör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • napi szinten kb. 50 ezer ember, aki leendő kollégánk munkáival találkozik

Munkavégzés helye:

Debrecen, Nagy Lajos király tér

Fényképpel ellátott önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő